Czym zajmuję się nasza firma?

Zajmuję się m.in. takimi usługami jak:

– filmowanie i fotografia z powietrza nieruchomości, obiektów przestrzeni publicznej, architektury, wydarzeń okolicznościowych, spotów reklamowych

– tworzenie panoram 360°

– dokumentacja budowlana

– marketing miejsc turystycznych

– zdjęcia fotogrametryczne

– utrwalanie postępu prac inwestycyjnych

– inwentaryzacja miejsc trudno dostępnych

– postprodukcja zdjęciowa oraz montaż filmowy

Jaka jest cena?

Ceny za usługi są zróżnicowana ze względu na różne czynniki, które na to wpływają. Składają się na to przykładowo: ilość lotów, czas spędzony w powietrzu, rodzaj realizacji, poziom trudności lokalizacji, ograniczenia stref powietrznych. Każde zapytanie wyceniane jest indywidualnie, dopasowując ofertę do potrzeb Klienta.

Jak to wygląda z latami wewnątrz budynków?

Tak i mam w tym spore doświadczenie. Niejednokrotnie wykonywałem loty w magazynach wysokiego składowania, na halach produkcyjnych, czy w różnego typu budynkach.

Co z pozwoleniami?

Wszystkie formalności związane z pozwoleniami w strefach z ograniczonymi lotami leżą po mojej stronie. Posiadam aktualne uprawnienia w kategoriach otwartej oraz szczególnej VLOS i BVLOS.

Na jaką wysokość można wznieść się dronem?

Wszystko zależy od tego, w jakim miejscu ma być wykonana realizacja. W wielu miejscach będzie to wysokość do 120 metrów, w pozostałych przypadkach wysokość wyznaczają odpowiednie strefy. Jeżeli zaistniałaby potrzeba lotów powyżej 120 metrów, to mogę złożyć odpowiedni wniosek z prośbą o loty w kategorii szczególnej powyżej tego limitu.

Ile trwa jeden wylot?

W zależności od warunków i sposobu latania, lot trwa orientacyjnie ok 20-25 minut.

Czy pogoda ma znaczenie?

Tak, warunki pogodowe potrafią podnieść poziom ryzyka lotów dronem. Nie latam podczas ulewnego deszczu oraz gdy sypie śnieg.

W jakich lokalizacjach/miastach na terenie Polski można skorzystać z usług?

Działam na terenie całej Polski, a odległości nie są żadną przeszkodą. Koszty dojazdu wyceniane są indywidualnie w zależności od lokalizacji oraz wielkości danego projektu do zrealizowania. Latam również za granicą.

Jeżeli nie znaleźliście tutaj odpowiedzi na swoje pytania, to zachęcam Was do kontaktu mailowego lub telefonicznego w celu stworzenia jak najlepiej dopasowanej oferty do Waszych potrzeb.