relacje z eventów / streaming

Ogrom wydarzeń w obecnych czasach przeniósł się do internetu, dlatego nieodłącznym elementem imprez kulturalnych stały się relacje na żywo. Forma ta daje unikatowe możliwości dla działań marketingowych.

Mam duże doświadczenie przy realizacji ujęć z drona na różnych wydarzeniach kulturalnych, eventach sportowych, imprezach firmowych, czy koncertach. W większości przypadków loty wiążą się z dość dużą odpowiedzialnością z uwagi na ilość uczestniczących osób. Dlatego zawsze latam bezpiecznie, jak i odważnie, aby ujęcia były efektowne.

Zajmuję się również streamingiem z drona różnych wydarzeń przy współpracy z zespołem realizatorskim.

fotografia z powietrza

Świetnym dopełnieniem klasycznych zdjęć z ziemi, są zdjęcia z drona, które potrafią pokazać w bardzo korzystny i praktyczny sposób lokalizacje oraz atuty umiejscowienia danego obiektu, a także  infrastruktury. Takie fotografie doskonale sprawdzają się w promocji oraz reklamie regionu turystycznego, czy też przestrzeni publicznej.

Wykonuję zdjęcia na potrzeby reklamowe, promocyjne, dokumentacyjne, czy też geodezyjne. Świadczę usługi z drona m.in. dla firm z branży budowlanej, deweloperskiej, turystycznej oraz architektonicznej. Współpracuję przy realizacjach z biurami projektowymi, agencjami nieruchomości, z architektami oraz projektantami.

Na życzenie zajmuję się także finalną post produkcją zdjęciową, przy której fotografia nabiera wyjątkowego wyglądu. 

inwestycje

Niesamowitym narzędziem, które wspiera niemal każdą inwestycję i projekty budowlane jest dron. Jego możliwości są niemalże nieograniczone, jeżeli chodzi o precyzję i pomoc przy planowaniu oraz dokumentacji.

Przy współpracy z biurami projektowymi przygotowuję materiały na potrzeby wizualizacji obiektów pod przyszłe inwestycje. Tworzę zdjęcia oraz filmy dokumentujące postępy prac budowlanych. Wykonuję ortofotomapy oraz inspekcje urządzeń trudno dostępnych.

Realizuję filmy reklamowe i wizerunkowe dla inwestorów, developerów oraz firm budowlanych, które w idealny sposób prezentują charakter działalności.

filmowanie z drona

Częstym uzupełnieniem klasycznych kadrów filmowych, są ujęcia filmowe z drona, które potrafią w świetny sposób budowaną niesamowitą historię. Drony są znakomitym rozwiązaniem przy scenach, które są trudne technicznie, a czasami nawet wręcz niemożliwe do wykonania, zazwyczaj z uwagi na lokalizację. Możliwości są wręcz nieograniczone, a swoboda działania daje niesamowite efekty.

Współpracuję z domami medialnymi i niezależnymi ekipami filmowymi. Razem realizujemy ujęcia do przeróżnych filmów dokumentalnych, reklamowych, czy też fabularnych. Realizuję również ujęcia filmowe z powietrza przy reportażach ślubnych, gdzie kluczową umiejętnością jest wyczucie czasu i odpowiedniego timingu.

panoramy / 360

Gdy jedna fotografia, to za mało, aby pokazać wielkość przestrzeni, z pomocą przychodzą nam panoramy.

Wykonuję panoramy z drona poziome, pionowe oraz 360, które potrafią pokazać większy obszar danej lokalizacji, czy też krajobrazu. Panoramy sferyczne prezentują obszar, który znajduje się wokół obserwatora. Jest to bardzo ciekawy sposób, aby zaprezentować   konkretny teren.

TIMELAPSE / HYPERLAPSE

Jest to jedna z bardziej efektownych technik tworzenia kadrów filmowych. W bardzo ciekawy sposób można pokazać upływ czasu. Powstające fotografie w równych odstępach czasu, po odpowiedniej obróbce graficznej, można złożyć w ujęcie filmowe, na którym ruch w płynny sposób jest przyspieszony.

Realizauję kadry technikami poklatkowymi timelapse oraz hyperlapse zarówno z ziemi, jak i powietrza. Zajmuję się również postprodukcją takich ujęć.

LOTY DRONEM WEWNĄTRZ BUDYNKÓW

Niejednokrotnie loty dronem wewnątrz budynków pozwoliły na stworzenie ujęć filmowych, które z ziemi byłyby niemożliwe do osiągnięcia. Często ogromne maszyny, wysoko położone elementy czy też detale struktury wnętrza są poza zasięgiem naszego wzroku w miejscach trudno dostępnych. Filmowanie z powietrza wewnątrz potrafi nadać scenom wizualnie niesamowite efekty.

Latam we wszelkiego rodzaju budynkach, magazynach wielkopowierzchniowych oraz wszędzie tam, gdzie pozwala na to otoczenie.