relacje z eventów / streaming

Ogrom wydarzeń w obecnych czasach przeniósł się do internetu, dlatego nieodłącznym elementem imprez kulturalnych stały się relacje na żywo. Forma ta daje unikatowe możliwości dla działań marketingowych.

Mamy duże doświadczenie przy realizacji ujęć z drona na różnych wydarzeniach kulturalnych, eventach sportowych, imprezach firmowych, czy koncertach. W większości przypadków loty wiążą się z dość dużą odpowiedzialnością z uwagi na ilość uczestniczących osób. Dlatego zawsze latamy bezpiecznie, jak i odważnie, aby ujęcia były efektowne.

Zajmujemy się również streamingiem z drona różnych wydarzeń przy współpracy z zespołem realizatorskim.

fotografia z powietrza

Świetnym dopełnieniem klasycznych zdjęć z ziemi, są zdjęcia z drona, które potrafią pokazać w bardzo korzystny i praktyczny sposób lokalizacje oraz atuty umiejscowienia danego obiektu, a także  infrastruktury. Takie fotografie doskonale sprawdzają się w promocji oraz reklamie regionu turystycznego, czy też przestrzeni publicznej.

Wykonujemy zdjęcia na potrzeby reklamowe, promocyjne, dokumentacyjne, czy też geodezyjne. Świadczymy usługi z drona m.in. dla firm z branży budowlanej, deweloperskiej, turystycznej oraz architektonicznej. Współpracujemy przy realizacjach z biurami projektowymi, agencjami nieruchomości, z architektami oraz projektantami.

Na życzenie zajmujemy się także finalną post produkcją zdjęciową, przy której fotografia nabiera wyjątkowego wyglądu. 

inwestycje

Niesamowitym narzędziem, które wspiera niemal każdą inwestycję i projekty budowlane jest dron. Jego możliwości są niemalże nieograniczone, jeżeli chodzi o precyzję i pomoc przy planowaniu oraz dokumentacji.

Przy współpracy z biurami projektowymi przygotowujemy materiały na potrzeby wizualizacji obiektów pod przyszłe inwestycje. Tworzymy zdjęcia oraz filmy dokumentujące postępy prac budowlanych. Wykonujemy ortofotomapy oraz inspekcje urządzeń trudno dostępnych.

Realizujemy filmy reklamowe i wizerunkowe dla inwestorów, developerów oraz firm budowlanych, które w idealny sposób prezentują charakter działalności.

filmowanie z drona

Częstym uzupełnieniem klasycznych kadrów filmowych, są ujęcia filmowe z drona, które potrafią w świetny sposób budowaną niesamowitą historię. Drony są znakomitym rozwiązaniem przy scenach, które są trudne technicznie, a czasami nawet wręcz niemożliwe do wykonania, zazwyczaj z uwagi na lokalizację. Możliwości są wręcz nieograniczone, a swoboda działania daje niesamowite efekty.

Współpracujemy z domami medialnymi i niezależnymi ekipami filmowymi. Razem realizujemy ujęcia do przeróżnych filmów dokumentalnych, reklamowych, czy też fabularnych. Realizujemy również ujęcia filmowe z powietrza przy reportażach ślubnych, gdzie kluczową umiejętnością jest wyczucie czasu i odpowiedniego timingu.

panoramy / 360

Gdy jedna fotografia, to za mało, aby pokazać wielkość przestrzeni, z pomocą przychodzą nam panoramy.

Wykonujemy z drona panoramy poziome, pionowe oraz 360, które potrafią pokazać większy obszar danej lokalizacji, czy też krajobrazu. Panoramy sferyczne prezentują obszar, który znajduje się wokół obserwatora. Jest to bardzo ciekawy sposób, aby zaprezentować konkretny teren.

TIMELAPSE / HYPERLAPSE

Jest to jedna z bardziej efektownych technik tworzenia kadrów filmowych. W bardzo ciekawy sposób można pokazać upływ czasu. Powstające fotografie w równych odstępach czasu, po odpowiedniej obróbce graficznej, można złożyć w ujęcie filmowe, na którym ruch w płynny sposób jest przyspieszony.

Realizujemy kadry technikami poklatkowymi timelapse oraz hyperlapse zarówno z ziemi, jak i powietrza. Zajmujemy się również postprodukcją takich ujęć.

LOTY DRONEM WEWNĄTRZ BUDYNKÓW

Niejednokrotnie loty dronem wewnątrz budynków pozwoliły na stworzenie ujęć filmowych, które z ziemi byłyby niemożliwe do osiągnięcia. Często ogromne maszyny, wysoko położone elementy czy też detale struktury wnętrza są poza zasięgiem naszego wzroku w miejscach trudno dostępnych. Filmowanie z powietrza wewnątrz potrafi nadać scenom wizualnie niesamowite efekty.

Latamy we wszelkiego rodzaju budynkach, magazynach wielkopowierzchniowych oraz wszędzie tam, gdzie pozwala na to otoczenie.